Image
Hacer Bülbül Academy

Kurumsal

Hedefimiz yeni başarı hikayeleri...
Her ülkenin tarihinde ancak bir kez yaşayabileceği çok önemli bir aşama olan “demografik fırsat penceresi” ülkemiz için çok önemlidir.
Yapılan çalışmalar gelişmiş ülke olmak ile ülke nüfusunun eğitim düzeyi arasında önemli bir ilişki olduğunu, ikisinin artışının paralel gittiğini göstermektedir.
Artan eğitim, artan milli gelir anlamına gelmektedir.
Eğitimli iş gücünün verimliliğinin yüksek olduğu ve yüksek nitelik gerektiren sektörleri geliştirdiği görülmektedir.

Avrupa Birliği bu konuya özellikle dikkat çekmekte ve daha rekabetçi bir iş gücü yetiştirebilmek için eğitim görmüş nüfusun arttırılması gerektiğinin altını çizmektedir.
Hacer Bülbül Academy olarak ülkemizin çalışan genç nüfusunun daha verimli, aktif, üretken , zaman yönetimine hakim, farkındalığı yüksek bireyler hedefliyoruz

Hacer Bülbül Academy

Bizi daha yakından tanıyın.

7 yıllık profesyonel tecrübemiz ile siz değerli danışanlarımıza, yol arkadaşlarımıza, şirket partnerlerimize hizmet vermekten gururluyuz.

1
Profesyonel Hizmet

Alanında uzman kadromuz ile kurum ve kuruluşlara, şirketlere ve bireysel danışanlara profesyonel hizmet vermekteyiz.

2
7 Yıllık Tecrübe

7 yıllık tecrübemizde, çalıştığımız kurum ve kuruluşlara hizmet vermekten gururluyuz.

3
+10 Hizmet Kategorisi

Kurum ve kuruluşların, şirketlerin ve bireylerin farkındalıkla daha başarılı olması için inovasyon ile beraber hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Image
Image Image

Yorumlarla Biz

Ali Dalgıç
Ali Dalgıç
Giray Lojistik Yön. Kur. Bşk. Yrd.

Bize sunmuş oldukları hizmetin akabinde takım ruhunu , motivasyonu, performans artışını şirketimize empoze eden Hacer Bülbül'e teşekkür ederiz.

Kurtuluş Akdoğan
Kurtuluş Akdoğan
Egemen Müzik Yön. Krl. Bşk.

Hacer Bülbül'ün sunmuş olduğu hizmet sonucu şirketimizin etkili iletişim, zaman yönetimi , ve kişisel farkındalık eğitimi firmamızı olmak istediği noktaya yol arkadaşlığı bizi memnun etti teşekkürler.